Mersin Valiliği himayelerinde; Mersin Çalışma ve İş Kurumu  koordinasyonu ile, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Mersin Üniversitesi Rektörlüğü, Çağ Üniversitesi, Toros Üniversitesi, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası, Mersin Deniz Ticaret Odası, Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanlığı, Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığı ve Mersin Serbest Bölge Müdürlüğü ortaklığıyla “15-16 Ekim 2015 tarihlerinde Mersin Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Sergi Sarayı alanında 5. Mersin İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı” düzenlenecektir.

15-16 Ekim 2015 tarihlerinde, toplam 2 gün süreyle düzenlenecek, 5. Mersin İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarına stant açarak katılmak isteyen firmalardan stant ücreti alınmayacak olup, fuara katılmak isteyen firmaların ilgi yazı ekinde bulunan katılım formunu doldurarak 01.09.2015 tarihine kadar Mersin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne iletmesi gerekmektedir.

Fuara katılım konusunda detaylı bilgilere ulaşmak için, Mersin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Tanıtım ve Organizasyon Sorumlusu Serkan ÖZADA ile iletişime geçilebilecektir.(Tel: 2311509/153)