Türkçe Ingilizce

MDTO’ya Ziyaretler

  • Kent konseyi

    Kent konseyi

    Zoom

Mersin Milletvekilleri Fikri Sağlar ve Aytuğ Atıcı, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ve Türkiye Kent Konseyleri Platformu temsilcileri, nisan ayında Mersin Deniz Ticaret Odası’na (MDTO) konuk oldu.

CHP Mersin Milletvekili Fikri Sağlar 20 Nisan, Aytuğ Atıcı ise 26 Nisan tarihinde MDTO Yönetimini ziyaret etti. MDTO Meclis Başkanı Levent Dipçin ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılanan Mersin Milletvekilleri Fikri Sağlar ve Aytuğ Atıcı organ seçimlerini tamamlayan MDTO Yönetimine başarılı bir çalışma dönemi dileyerek 24 Haziran’da gerçekleştirilecek erken seçime ilişkin değerlendirmelerini paylaştılar.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Başkanı Burhanettin Kocamaz, Mersin Deniz Ticaret Odası’na nezaket ziyaretinde bulundu. MDTO Meclisi tarafından karşılanan Kocamaz, meclis üyeleri ile kent gündemindeki konular hakkında görüş alışverişinde bulundu. MDTO Yönetimine başarı dileklerini ileten Kocamaz Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin denizcilik sektörüne ilişkin çalışmaları hakkında bilgi verdi.

24.Genel Kurul Toplantısı’nı Mersin Kent Konseyi ev sahipliğinde Mersin’de gerçekleştiren Türkiye Kent Konseyleri Platformu Yürütme Kurulu Üyeleri, Mersin Deniz Ticaret Odası’nı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Lokmanoğlu ile görüştü. Türkiye Kent Konseyleri Platformu’nun çalışmalarına ilişkin bilgi veren Yürütme Kurulu Üyeleri, 24. Genel Kurul Toplantısı’na destekleri için Cihat Lokmanoğlu’na teşekkürlerini iletti.

                   

Back to top

Bize Ulaşın

      submit...
x
Kapat Basın Açıklama MDTO

Türkiye’nin 15 Temmuz 2016 tarihinde maruz kaldığı hain darbe girişimine karşı birlikte karşı koymuş, devletin ve milletin varlık mücadelesinin içinde yer almış, Türkiye’nin üreticileri, esnafı, çiftçileri, müteşebbisleri ve çalışanlarının temsilcisi olan, HAK-İŞ, MEMUR-SEN, T.KAMU-SEN, TISK, TOBB, TÜRK-İŞ, TESK ve TZOB’a bağlı kurumların yöneticileri Türkiye genelinde eş zamanlı olarak ortak basın açıklaması gerçekleştirdi. Mersin’de Mersin Ticaret ve Sanayi Odası’nda (MTSO) düzenlenen basın toplantısına Mersin Deniz Ticaret Odası Başkanı Cihat Lokmanoğlu, Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Talat Dinçer, Mersin Ticaret Borsası Genel Sekreteri İsmail Sarı, Mersin Akdeniz Ziraat Odası Başkanı Cengiz Gökçel, Memur Sen Mersin İl Başkanı Abdulla Çelik, Kamu Sen Mersin İl Başkanı Nihat Aşçı ile TİSK Mersin İl Temsilcisi Alpaslan Yakar katıldı.