Lokmanoğlu, Türkiye-KKTC Ticaret Odası Forumu KKTC Tarafı Yeni Eş Başkanı Cin ile görüştü

Türkiye-KKTC Ticaret Odası Forumu
  • Mersin Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye-KKTC Ticaret Odası Forumu Türk Tarafı Eş Başkanı Cihat Lokmanoğlu, KKTC Tarafı Yeni Eş Başkanı Omaç Cin ile video konferans üzerinden görüşme gerçekleştirdi. ​
14.09.2020

Haberi Paylaşın:

ShareShareShareShareShare

Mersin Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye-KKTC Ticaret Odası Forumu Türk Tarafı Eş Başkanı Cihat Lokmanoğlu, KKTC Tarafı Yeni Eş Başkanı Omaç Cin ile video konferans üzerinden görüşme gerçekleştirdi. ​

Lokmanoğlu, Kıbrıs Türk Ticaret Odası (KTTO) Yönetim Kurulunca, Türkiye-KKTC Ticaret Odası Forumu KKTC Tarafı Eş Başkanlığı ile görevlendirilen Omaç Cin’e hayırlı olsun dileklerini iletti.

Birlikte çalışacak olmaktan büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Lokmanoğlu, KTTO ile sürekli irtibat halinde olduklarını, KTTO’dan gelen talepleri en iyi şekilde cevaplandırabilmek için her zaman ellerinden geleni yaptıklarını söyledi.

KKTC’de Akredite Gıda Laboratuvarı kurulması ile ilgili olarak KTTO’ya destek verdiklerini kaydeden Lokmanoğlu, Türkiye’de konuyla ilgili yetkin kurum ve kuruluşlar ile temasa geçip, konu hakkında KTTO’ya detaylı bilgilendirme yapılmasını sağladıklarını anlattı. Lokmanoğlu ayrıca, durum iyileşip, Covid- salgını nedeniyle uygulanan izolasyonlar kalkınca KKTC Tarafı üyeleriyle bir araya gelmek istediklerini iletti.

Görüşmede, Türkiye-KKTC Ticaret Odası Forumu’nun gündemdeki konuları ile önümüzdeki dönem faaliyetleri ele alındı.

Neredeyiz?